Čertova rokle – amfiteátr

Přírodní amfiteátr v Čertově rokli na Lesné je skvělou volbou pro pořádání kulturní akce mimo centrum Brna. Díky dobré vybavenosti a klidnému prostředí je oblíbený třeba pro pořádání hudebních koncertů nebo letního kina.

Čertova rokle je z centra dobře dostupná tramvajemi č. 9 a 11 nebo autem po ulici Nejedlého. Areál přírodního lesoparku se nachází ve středu sídliště Lesná, kterým prochází od ulice Haškova až k Halasovu náměstí. V roce 2011 prošel lesopark rekonstrukcí a byl přitom doplněn novým mobiliářem laviček a stolů, víceúčelovým sportovištěm a dětská hřiště byla obohacena o nové herní prvky. Rekultivací prošel i přírodní amfiteátr s kapacitou až 500 lidí.

Vybavenost a možnosti lokace předem konzultujte s Odborem životního prostředí MČ Brno-sever. Lze domluvit například sečení trávy (min. 14 dní dopředu) nebo umístění stánků s občerstvením (dle plánku). Pro připojení k síti elektrické energie pošlete min. 15 dní dopředu na E.ON Energie a.s. Žádost o kompletní zajištění připojení krátkodobého odběru. Součástí jsou tyto přílohy: revizní zpráva a situační plánek.

Chcete uspořádat kulturní akci v Čertově rokli? Pokračujte níže na rezervační kalendář, vyberte datum a vyplňte potřebné údaje. Odesláním formuláře Plug and Play si vyřídíte pro tuto lokalitu Oznámení o pořádání veřejnosti přístupné kulturní akce a zároveň i Žádost o zvláštní užívání zeleně. Pokud je vaše akce komerčního charakteru, nebo bude součástí stánkový prodej, je nutné si navíc vyřídit na ÚMČ Brno-sever formulář k Ohlášení zvláštního užívání veřejného prostranství ve smyslu obecně závazné vyhlášky o místních poplatcích a před akcí zaplatit na Odboru životního prostředí.

Potřebuji poradit:
Ing. Hana Ženožičková, Odbor životního prostředí MČ Brno-sever
E-mail: zenozickova.hana@sever.brno.cz
Tel.: +420 545 542 234

Lenka Venclíková, DiS., Odbor školství a kultury MČ Brno-sever
E-mail: venclikova.lenka@sever.brno.cz
Tel.: + 420 545 542 253

Vybavenost
Kapacita
500
Přístřešek
Ne
El. přípojka
Ano
Povrch
Kombinovaný
Pódium
Ne
Pitná voda
Ne
Lavičky
Ano
Stůl
Ne
Koše
Ano
Toaleta
Ne
Foto
Ano
Jiné
Tribuny se zapuštěným sezením
Provozní doba
Pondělí
10:00 - 22:00
Uterý
10:00 - 22:00
Středa
10:00 - 22:00
Čtvrtek
10:00 - 22:00
Pátek
10:00 - 22:00
Sobota
10:00 - 22:00
Neděle
10:00 - 22:00
Zobrazit informace o lokalitě

Kalendář - Čertova rokle – amfiteátr

Leden
Únor
Březen
Duben
Květen
Červen
Červenec
Srpen
Září
Říjen
Listopad
Prosinec
Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
Po
Út
St
Čt
So
Ne
REZERVOVAT